„Dzidowski Kowalczyk Muster" Spółka komandytowa (DKM) jest kancelarią prawniczą, która czerpiąc z różnorodności specjalizacji oraz unikatowych doświadczeń zawodowych wspólników-założycieli, zapewnia przedsiębiorcom paletę usług prawnych na najwyższym poziomie merytorycznym. Jesteśmy nastawieni na rozwiązywanie problemów klienta, a nasza rola to projektowanie i wsparcie rozwiązań oraz modeli prawnych optymalizujących jego cele biznesowe. Wierzymy, że dzięki temu przyczyniamy się do sukcesu tych, którzy nam zaufali.

 

Kancelaria została założona w 2012 roku przez czworo wspólników, do których należy trzech doświadczonych radców prawnych i adwokat. Założyciele specjalizują się w różnych dziedzinach prawa gospodarczego, w których doświadczenie zdobywali doradzając liderom takich branż jak energetyka, finanse, nieruchomości i nowe technologie. Wnosząc do Kancelarii swoje kompetencje oraz know-how uzyskaliśmy efekt synergii, który pozwala nam na świadczenie całościowej a jednocześnie specjalistycznej pomocy prawnej przedsiębiorcom działającym w różnych sektorach.

 

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi zespołu Kancelarii, pól naszych specjalizacji oraz spektrum obsługiwanych przez nas Klientów.